Právě si prohlížíte Wrestling, ninjové a steampunk Švédsko zdarma na Xboxu
The Rock a John Cena ve hře WWE 2K22 zdroj: https://techstory.in/wwe-2k22-trailer-leaks-ahead-of-2022-royal-rumble/

Wrestling, ninjové a steampunk Švédsko zdarma na Xboxu

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / XBOX
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Xbox patří mezi velké giganty herního světa a byly první kdo zpropagoval možnosti předplatného. A tento gigant si pro své předplatitele občas připraví speciální akce.

Wrestling, nindžové a steampunk Švédsko zdarma na Xboxu

Ano je to tak. Od čtvrtka 28.7. do neděle 31.7. bude pro vlastníky Gold a Ultimate passu dostupné 3 hry na Xbox series X/S a One. Ale tyhle hry nebude možné mít v knihovně na pořád. Vlastníci předplatného budou mít možnost si tyhle hry vyzkoušet po toto období a potom si je pořídit se slevou. A my se postupně na ně podíváme.

WWE 2K22

Asi každý někdy slyšel o wrestlingu a o WWE. Hvězdy jako John Cena, Ray Misterio, The Rock tento sport dostali do povědomý většině lidí. A o tom je WWE 2K22. V kůži těchto slavných wrestlingových hvězd a případně vlastního zápasníka si vyzkoušíte, jak vypadá klasický wrestlingový zápas. Popřípadě si můžete se svým zápasníkem můžete propracovat na novou hvězdu WWE. Show, drama a nečekaní protivníci na vás čekají na vaší cestě za slávou a bohatstvím.

Naruto to Boruto: Shinobi Striker

Naruto patří mezi jedny z nejúspěšnějších anime na světě. Příběh mladého nindžy, který se z nenáviděného chlapce stal vůdcem své vesnice zná asi každý. A tahle hra je vytvořená pro fanoušky tohoto světa. Se svým vlastním shinobim se podíváte do tohoto světa a pokusíte se vyšplhat na vrchol. Vyberte si svého mistra, budujte s ním vztahy a učte se nové techniky. V cestě vám budou ale stát ostatní hráči, či počítačem ovládaní soupeři v různě náročných misích.

Generation Zero

Poslední hrou je akční, FPS, survival steampunk odehrávající se v osmdesátých letech ve Švédsku. Společně s dalšími 2 hráči se budete snažit přežít v nehostinné švédské pustině. Sbírejte suroviny, stavte základny a snažte se ubránit nájezdům obřích robotů. Během těchto činností se snažte zjistit příběh tohoto světa.

Napsat komentář