Právě si prohlížíte WWE 2K23 odhalí příběh Johna Ceny
Foto: wwe.2k.com // WWE 2K23

WWE 2K23 odhalí příběh Johna Ceny

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / PC
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

WWE 2K23 je pokračování dlouholeté wrestlingové série od studia 2K Games. A v tomto roce je hlavní hvězdou zápasník John Cena.

WWE 2K23 nám povypráví příběh Johna Ceny

WWE je celosvětová wrestlingová organizace, která pořádá velké turnaje a eventy již od roku 1980. Během této doby se objevilo mnoho fascinujících zápasníků a zápasnic, kteří zaujali miliony fanoušků a mezi nimi je i John Cena. V nové hře od 2K Games s názvem WWE 2K23, což je jedna z mnoha sportovních her od tohoto vydavatele, si hráči budou moci prožít příběh tohoto wrestlera.

Gameplay

Tento titul je arkádovou hrou, která hráčům umožňuje vyzkoušet si drsný a populární sport zvaný wrestling. Hráči si mohou vybrat ze širokého výběru slavných zápasníků a zkusit si s nimi různé chvaty na různých stadionech a ringech. Kromě toho mohou hráči vytvořit svého vlastního bojovníka a snažit se dosáhnout nejvyšších příček v ligovém žebříčku.

Herní módy

V novém WWE bude k dispozici mnoho herních režimů, které si budou moci hráči zahrát jak online, tak i offline. Mezi multiplayerové módy patří například takzvané Wargames, kde se hráči postaví proti sobě v zápasech 3v3 nebo 4v4 uvnitř dvou železných klecí.

Dalším módem bude tzv. Showcase, kde si hráči projdou kariérou slavného wrestlingového zápasníka. Letošní ročník nabídne příběh velmi populárního Johna Ceny, který má ve svém kontě již 16 světových titulů. Hráči si tak projdou jeho 20letou kariéru, ve které zažil své největší úspěchy a pády.

Mód Universe je čistý sandbox, kde hráči mají totální kontrolu na celkovým děním ve světě WWE. V multiplayerovém módu MYFACTION se hráči vrhnou do sběru kartiček zápasníku WWE, které půjde i následně vylepšovat. V MyRise si hráči vytvoří svého vlastního zápasníka se kterým se pokusí stát novou hvězdou světa wrestlingových zápasů. A mód MyGM posadí hráče do manažerského křesla wrestlingového týmu, kde budou organizovat zápasy, turnaje a tvořit svojí vlastní značku.

Hra vychází oficiálně 17. března na PC a konzolích PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S. Hráči vlastnící Deluxe Edition mají přístup ke hře již nyní.

Máte rádi sportovní sérii WWE? Sledujete wrestling? Podělte se s námi do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář