Právě si prohlížíte Xbox a Bethesda lákají na Developer_Direct
Foto: unsplash.com // XBOX

Xbox a Bethesda lákají na Developer_Direct

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / XBOX
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Společnosti Xbox a Bethesda již za pár dní představí Developer_Direct, ve kterém lákají na řadu her. Na co se můžeme těšit?

Xbox a Bethesda představují Developer_Direct

Herní společnosti Xbox a Bethesda lákají na blízkou událost Developer_Direct, která proběhne již 25. ledna. Vývojáři ze studií Arkane Austin, Mojang Studios, Turn 10 Studios a ZeniMax se tak zaměří na prezentaci rozšířených ukázek svých titulů a nejnovější informace o hrách, které budou uvedeny na trh v příštích několika měsících.

Během této události se hráči The Elder Scrolls Online dozví více o nadcházejícím rozšíření. Mojang zas představí novou akční strategickou hru Minecraft Legends. Fanoušci by se měli dočkat  nových informací okolo upírského FPS Redfall a vývojáři z Turn 10 Studios by zas měli představit novou generaci Forza Motorsport. Podle oficiální zprávy však fanoušci nemají očekávat informace ohledně vesmírného RPG Starfield. Hře bude věnována v příštích týdnech samostatná prezentace.

Událost můžete sledovat na oficiálním YouTube pod přiloženým odkazem ZDE. Vysílání bude probíhat také na platformě Twitch. Developer_Direct by mělo trvat zhruba 45 minut.

Na jakou hru od výše zmíněných studií se těšíte nejvíce? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš discord server Superpařmeni.

Napsat komentář