Právě si prohlížíte Xbox a Bethesda plánují na červen velkou konferenci
Image: unsplash.com // XBOX

Xbox a Bethesda plánují na červen velkou konferenci

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuKONZOLE / NOVINKY / XBOX
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Technologický gigant Microsoft dnes oznámil kombinovanou konferenci Xbox & Bethesda, která se podle oficiálního sdělení bude konat v červnu. Na co se můžeme těšit?

Konference Xbox & Bethesda v červnu

Ačkoliv se v letošním roce opět neuskuteční herní svátek E3, herní společnosti nám to vynahrazují vlastními událostmi. Při této příležitosti společnost Microsoft dnes oficiálně oznámila konferenci chystanou na 12. června v 10:00 PT (19:00 SEČ).

Podle dostupných informací bychom se mohli dočkat oznámení nových titulů pro konzole. Překvapením by mohli být také novinky ze strany Bethesdy. Dočkáme se novinek okolo The Elder Scrolls VI?

Na oficiálním blogu se uvádí:

„Xbox & Bethesda Game Showcase bude obsahovat vše, co potřebujete vědět o rozmanité řadě her, které brzy přijdou do ekosystému Xbox, včetně nadcházejících vydání Game pass pro Xbox a PC.“

Prezentace her bude sdílena napříč všemi známými streamovacími platformami včetně YouTube, Twitch či Facebook. Celou showcase budete moci sledovat také prostřednictvím Xbox Wire. Těšíte se? Jaké hry byste rádi viděli?

Napsat komentář