Právě si prohlížíte Xbox Game Pass hry pro měsíc květen a další novinky
Foto: unsplash.com // Xbox

Xbox Game Pass hry pro měsíc květen a další novinky

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / XBOX
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Stejně jako Playstation před nedávnem zveřejnil svůj seznam her pro své předplatné, nyní jsme se dočkali i ze strany Xboxu. Game Pass obohatí tento měsíc tyto hry.

Xbox Game Pass pro měsíc květen

Seznam her pro měsíc květen je pestrý napříč všemi žánry. Na své si přijdou jak fanoušci sportovních her, tak i akčních indie akcí. Od včerejšího dne můžete v rámci Game Pass stahovat novinku našich východních sousedů, roguelike hru Loot River.

Již zítra vychází očekávaná samurajská akční adventura Trek to Yomi, která bude dostupná na cloudu, konzolích i PC. Dále v měsíci vychází RPG Citizen Sleeper, romantická dobrodružná hra Danganronpa 2: Goodbye Despair Anniversary či akční RPG Eiyuden Chronicle: Rising.

Již 10. května si budou předplatitelé moci stáhnout populární antiválečnou survival hru This War of Mine: Final Cut, o které jsme v minulosti ohledně ruské agrese na Ukrajině informovali. Největším titulem měsíce se stává NHL 22, který snad ani nemusíme představovat.

Pokud se vám žádná z výše zmíněných her nelíbí, můžete si stále vybrat ze seznamu her Games with Gold. Zde nalezneme převážně indie akce jako Hydro Thunder Hurricane, Braid, Yoku’s Island Express, Viva Pinata: Party Animals či The Inner World – The Last Wind Monk.

Další informace o hrách naleznete v oficiálním videu herního giganta. Která z her vás nejvíce zaujala?

 

Napsat komentář