Právě si prohlížíte Xbox potvrdil účast na letošním Gamescomu, odhalí i novinky k již oznámeným hrám
Foto: unsplash.com // XBOX

Xbox potvrdil účast na letošním Gamescomu, odhalí i novinky k již oznámeným hrám

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / XBOX
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Gamescom se blíží mílovými kroky a zájemce o akci jistě potěší, že herní gigant Xbox potvrdil účast. Dočkat bychom se mohli nových ukázek.

Xbox potvrzuje účast na letošním Gamescomu

I když PlayStation, Nintendo a řada dalších studií letošní rok vynechají, roste i katalog přítomných studií. Mezi ty nejnovější patří mimo jiné Bandai Namco a Xbox.

Podle nové tiskové zprávy se Xbox akce zúčastní, ale nemáme čekat žádné oznámení nových titulů. Ty si studio vypálilo na poslední Xbox & Bethesda Games Showcase, na německém veletrhu ale bude předvádět opět několik aktualizací k představeným i již známým hrám, které vyjdou v následujících 12 měsících.

„Po naší akci Xbox & Bethesda Games Showcase jsme velice rádi, že můžeme potvrdit návrat na Gamescom 2022 v německém Kolíně nad Rýnem. Fanoušci z Evropy i celého světa mohou očekávat novinky ohledně našich oznámených her, které vyjdou v dalších 12 měsících,“ píše sám Xbox.

Alespoň část ze studií tak oslavuje návrat fyzických akcí a jsme zvědaví na to, co si Xbox pro německou akci připraví. Zatím se můžete podívat na červnový Xbox & Bethesda showcase.

Článek od Martin Kovanda

Napsat komentář