Právě si prohlížíte Začal podzimní výprodej na Steamu spolu s nominacemi Steam Awards
Foto: Steam

Začal podzimní výprodej na Steamu spolu s nominacemi Steam Awards

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Podzimní výprodej na Steamu 2023 je tu, nabízející obrovské slevy na tisíce her a DLC, společně s nominacemi Steam Awards.

Podzimní slevy na Steamu

Podzimní výprodej na Steamu, trvající od 21. do 28. listopadu, patří vedle letních slev a vánočního výprodeje k nejočekávanějším událostem pro hráče z celého světa. Steam tak v tuto dobu přináší rozsáhlou nabídku slev na tisíce PC her a DLC, což je ideální příležitost pro hráče rozšířit své herní knihovny.

Kromě atraktivních slev zahájil podzimní výprodej na Steamu také první fázi nominací na Steam Awards. Letošní rok nabízí 11 kategorií, včetně Hry roku, VR Hry roku, Nejlepší hry na Steam Deck, Nejlepší hry se společenským prvkem, Nejoriginálnějšího gameplaye, Hry s nejlepším příběhem a další.


Zajímavou novinkou je přidání kategorie Nejlepší hra na Steam Deck. Tato nová kategorie dává uživatelům možnost ocenit hry, které vynikají na handheld zařízení od Valve.

Podzimní výprodej na Steamu vrcholí 28. listopadu, ale jeho důležitým pokračováním bude finální hlasování o vítězích Steam Awards během zimního výprodeje v prosinci. Hlasovat pro své herní favority samozřejmě můžete i vy.

Co říkáte na podzimní slevy na Steamu? Máte v plánu si nějakou hru pořídit? Podělte se s námi o svůj názor do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni. Neváhejte také navštívit naše sociální sítě.

Napsat komentář