Právě si prohlížíte Začalo natáčení třetí série The Witcher
Image: gamesradar.com // Netflix

Začalo natáčení třetí série The Witcher

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Streamovací platforma Netflix před pár dny zveřejnila obrázek, ve které produkce třetí série The Witcher právě začala. Co vše víme?

The Witcher se opět natáčí

Natáčení třetí série Zaklínače od Netflixu začalo 31. března 2022, v loni přesně 31.3.2021 skončilo natáčení druhé sezóny. Letošní natáčení se odhaduje, že potrvá do září.

Podle sociální sítě Twitter, kde na profilu Redanian Intelligence: The Witcher byli Henry Cavill (Gerald) a Freya Allan (Cirilla) na Slovinsku ve městě Kranjska Gora kvůli produkci koncem března. Konkrétně ve městě Kranjska Gora se natáčet nejspíše nebude, vypadá to tak, že zde měli zázemí pro koně a tým.

Podle dostupných informací natáčení mělo začít u jezera Laghi di Fusine v Itálii a kolem 5.4.2022 se natáčení má přemístit opět na Slovinsko na Predjamský hrad a poté do Chorvatska.

NETFLIX SERIÁL THE WITCHER
Zdroj: facebook.com // NETFLIX

Co se týká děje, tak Netflix trochu přiblížil, o čem třetí sezóna bude. Gerald musí Cirillu bezpečně úkryt před těmi, kteří ji chtějí získat. Gerald chrání Ciri a Yennefer zase učí Ciri ovládat její magii. Společně míří do Aretuzy, jenže tam namísto bezpečného prostředí na ně čeká silná černá magie, zrada a zkorumpovaná hra.

Je jisté, že i ve třetí sérii zůstávají stejné ústřední postavy, to znamená, že Henry Cavill v hlavní roli Geralta z Rivie, Freaya Allan jako Cirilla z Cintry a Anya Charlora jako Yennefer z Vengerbergu. S největší pravděpodobností se objeví i Joey Batey jako Marigold.

Třetí série vyjde pravděpodobně začátkem roku 2023. Těšíte se na třetí řadu The Witcher?

Napsat komentář