Právě si prohlížíte Začaly vánoční slevy na Steamu
Foto: store.steampowered.com // Vánoční výprodej ve službě Steam 2023

Začaly vánoční slevy na Steamu

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:2 minuty čtení

Období vánočních svátků je tu a s ním i jedna z nejočekávanějších událostí pro hráče po celém světě v podobě tradičního vánočního výprodeje na platformě Steam.

Vánoční výprodej na Steamu

Vánoční výprodej na Steamu v roce 2023 již tradičně přináší hráčům po celém světě možnost zakoupit si širokou škálu her za výrazně snížené ceny. Od 21. prosince do 4. ledna 19:00 tak mají hráči příležitost prozkoumat a zakoupit z více než 4600 titulů, které jsou nabízeny se slevami, přičemž mnoho z nich je zlevněno alespoň o 50 %. Tento výprodej je zvláště významný tím, že RPG Baldur’s Gate 3, které je mezi hráči velmi očekáváno, poprvé zlevnilo o 10 % a nyní je dostupné za 54 EUR.

Kromě Baldur’s Gate 3, které je hlavním lákadlem pro fanoušky RPG, byly v rámci výprodeje zaznamenány historicky nejnižší ceny u řady dalších populárních her. Mezi ně patří například remake Resident Evil 4, bojovka Mortal Kombat 1, dobrodružná sci-fi akce Star Wars Jedi: Survivor, závodní simulátor F1 Manager 2023 a mnohé další tituly. Slevy na tyto hry se pohybují od 50 % až do 70 %.

Od indie titulů po velké AAA herní hity, vánoční výprodej na Steamu nabízí něco pro každého, ať už jste veteránem PC her nebo teprve začínáte. Neváhejte se také podívat na oficiální trailer k události níže, který vám možná trochu rozšíří obzory.

Co říkáte na vánoční výprodej? Jaké hry si pořídíte? Dejte vědět do komentářů nebo na náš oficiální server Superpařmeni.

Napsat komentář