Právě si prohlížíte Zahráli byste si open-world hru John Wick?
Foto: knowyourmeme.com // John Wick

Zahráli byste si open-world hru John Wick?

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / OSTATNÍ
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Legendárna momentálne trilógia John Wick 3 si získala vysoké množstvo fanúšikov. Presunie sa značka aj do sveta herného priemyslu alebo ostane čisto len na filmovom plátne? 

Unreal Engine 5 ukazuje možnú John Wick hru

Predstavenie štvrtého pokračovania filmovej série prináša aj otázku, či sa dočkáme aj John Wick hry. Na túto otázku zatiaľ nie je jasná odpoveď. TeaserPlay je spoločnosť, ktorá sa venuje prevažne fan made modelmi hier a použitím modernej technológie Unreal Engine 5 vytvorili ich verziu hry John Wick. Hra už podľa traileru prináša open world systém skúmania a k nemu pridáva v podstate všetky kľúčové aspekty filmu.

V traileru, ktorý je uvedený nižšie si môžete pozrieť napríklad zakomponovanie niektorých trikov filmového hrdinu do hru ako aj ikonickú jazdu na koni z tretieho dielu. Tvorcovia tejto verzie povedali, že využili čo najviac aspektov, ktoré Unreal Engine 5 ponúka.

Podľa neoficiálnej správy, ktorá je uvedená v popise videa nižšie, Lionsgate pracuje na AAA akčnej hre John Wick takže táto nová fanúšikovská verzia nemusí byť ďaleko od reality. Osobne si nemyslím, že by John Wick musel byť v čisto otvorenom svete, ale skôr by som privítal viac lineárnejší prístup k hre, kde by sa skôr dali na kvalitu súbojov a lineárnosť príbehu a misií na úkor explikácie.

Hrali by ste takúto hru? Nezabudnite sa pripojiť k nášmu oficiálnemu discord serveru Superpařmeni.

Zahrali by ste si John Wick hru?

Napsat komentář