Právě si prohlížíte Zajímavé hry z červnové konference Nintendo Direct
Foto: nintendo.com

Zajímavé hry z červnové konference Nintendo Direct

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuJINÉ KONZOLE / KONZOLE / NOVINKY
  • Čas na čtení:4 minuty čtení

Před pár dny se odehrála konference Nintendo Direct, která představila nové herní tituly,  jenž si budeme moc zahrát na Nintendu Switch. Více v našem stručném přehledu.

Zajímavé hry z červnového Nintendo Direct

Dne 21. června si japonská společnosti Nintendo uspořádala vlastní konferenci Nintendo Direct. Ačkoliv měla konference trvání necelou hodinu, přesto byla nabitá spoustou zajímavých a rozmanitých her a dodatků. Pojďme se tedy na to společně podívat.

Persona 5 Tactica

Pro fanoušky anime série Persona máme skvělou zprávu. Vývojáři spadající pod společnost Sega připravují nový spinoff tohoto světa. Persona 5 Tactica je příběhová tahová strategie, která hráčům umožní vybudovat vlastní tým fantomů a postavit se různým protivníkům. Titul by měl být vydán 17. listopadu letošního roku.

Detektiv Pikachu zpět v akci

Fanoušci Pokémon světa nezůstali bez povšimnutí. Kromě nového obsahu do her Pokémon Scartlet a Violet se objevilo něco, na co málokdo čekal. Společnost totiž překvapivě obnovila sérii oblíbeného Pokémoního detektiva Pikachu. Hráče tak čekají nové zapeklité záhady, zajímavý příběh a spousta roztomilých a zábavných Pokémonů. Tato hra vyjde 10. října tohoto roku.

Návrat Klasiky na Nintendo Direct

Dalším překvapením na Nintendo Direct byl návrat klasiky pro fanoušky série Mario. Nintendo totiž plánuje remaster stařičkého Super Mario RPG. Jedná se o tahové RPG, kde se Mario vydává společně s dalšími hrdiny na dobrodružství plné nebezpečí, která číhají za každým rohem. Tento titul by se měl objevit 17. listopadu.

Temný rytíř konečně na Switchi

Pokud jste mezi těmi, kteří ještě neměli příležitost vyzkoušet žádnou hru ze série Temný rytíř, máme pro vás skvělou zprávu. Na Switch se letos na podzim objeví nová kompletní edice Batman Arkham Collection. Hráči tak budou mít možnost znovu si zahrát hry jako Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City a Batman: Arkham Knight, a to se všemi dodatky a rozšířeními.

Nový 2D Mario

Na konec Nintendo připravilo ohromující překvapení. Oznámily totiž novou 2D Mario Side-scrolling skákačku s názvem Super Mario Bros. Wonder. V této hře se Mario, Luigi, Peach a mnoho dalších hrdinů vydají na zábavnou a nebezpečnou cestu za nasbíráním záhadných Wonders. Budeme se však muset dozvědět, jaký je jejich skutečný význam a proč se naši hrdinové rozhodli je sbírat, až 20. října tohoto roku.

A to je všechno ze zajímavých titulů z konference Nintendo Direct. Samozřejmě bylo představeno ještě více her a trailerů. Na celý záznam z Nintendo Direct se můžete podívat níže.

Líbil se vám Nintendo Direct? Jaká hra vás zaujala nejvíce? Napište nám to do komentářů nebo se mrkněte na náš komunitní Discord server Superpařmeni.

Napsat komentář