Právě si prohlížíte Známe datum vydání neobyčejné hororové hry Choo-Choo Charles
Foto: store.steampowered // Choo-Choo Charles

Známe datum vydání neobyčejné hororové hry Choo-Choo Charles

  • Autor příspěvku
  • Rubriky příspěvkuNOVINKY / PC
  • Čas na čtení:3 minuty čtení

Hororová hra Choo-Choo Charles dle knižní předlohy od autora Stephena Kinga připravovaná vývojáři ze studia Two Star Games má oficiální datum vydání.

Vražedná mašinka Choo-Choo Charles

Choo-Choo Charles je first-person hororová hra, ve které nás bude nahánět děsivá lokomotiva s pavoučíma nohama a vražedným usměvavým obličejem klauna. Celá hra by se měla odehrávat na tajuplném ostrově s naším jediným cílem — zlikvidovat mašinu Charlese. K jeho zničení budeme potřebovat získat dostatečné množství palební síly a změnit svou vlastní lokomotivu, s tím nám pomohou místní obyvatelé ostrova.

Hra je vytvořena dle knížní předlohy nesoucí název Charlie the Choo-Choo od autora hororových knížek Stephena Kinga, jenž píše knihy, které mají dětem přinášet noční můry.

Datum vydání

Oficiální datum vydání byl stanoven na 9. prosince tohoto roku na platformu PC. Původně hra měla být již dávno vydána, od začátku tohoto roku, ale tvůrci tak nakonec neučinili, jelikož chtěli díky náhle zvýšené popularitě nabídnout větší zážitek z hraní této hororové hry.

Těšíte se? Neváhejte se přidat také na náš oficiální discord server Superpařmeni a zúčastněte se soutěže o lístky na nejlepší herní veletrh.

Autor: Matouš Paska

Napsat komentář