Právě si prohlížíte Zveřejněny nové detaily kampaně Call of Duty: Modern Warfare II
Foto: blog.playstation.com // Call of Duty: Modern Warfare II

Zveřejněny nové detaily kampaně Call of Duty: Modern Warfare II

Očakávaný návrat legendárnych postáv sa blíži a Activision nám chce pripomenúť aj objasniť všetky bonusy okolo kampane pre jedného hráča, ktoré súvisia s pred objednaním digitálnej edície ich novej hry.

Detaily kampaně Call of Duty: Modern Warfare II

Hráči, ktorí sa tešia najmä na kampaň si budú môcť prostredníctvom pred objednávky zahrať celú kampaň už 20.10 čo je 8 dní pred spustením hry na trhu.

Developeri z Infinity Ward odhalili detaily kampane napríklad, že sa bude odohrávať v rôznych kútov sveta a taktiež bude obsahovať veľa moderných prvkov bojových taktík. Infinity Ward využíva množstvo skúseností, ktoré má tím z minulých hier, filmovej a televíznej produkcie, aby zabezpečil, že tento titul môže byť tou najlepšou hrou, aká môže byť pre hráčsku základňu.

Vylepšenie niektorých herných mechaník ako napríklad osvetlenie a zvuk okolia prispôsobujúce sa aktuálnym okolnostiam ako napríklad boj alebo plynutie času určite dokážu značne prispieť k vytvoreniu realistického prostredia v hre.

Infinity Ward sľubuje kampaň, aká tu už dlho nebola a ja dúfam, že majú pravdu. Som fanúšik značky, ale stojím nohami na zemi a počkám si na prvé dojmy z hry. Verím ale, že kampaň fanúšikov nesklame a budú na ňu pozitívne spomínať niekoľko rokov ako to bolo napríklad pri pôvodnej verzií Modern Warfare 2.

Na záver také pripomenutie. Táto hra bude pravdepodobne jednou z posledných, ktoré vyjdú na staršiu generáciu konzol PlayStation 4.

Napsat komentář