Právě si prohlížíte Zveřejněny PS Plus hry na únor
Foto: canva.com

Zveřejněny PS Plus hry na únor

Pravidelne každý mesiac he pridávaných niekoľko hier to zoznamu herného katalógu. Sem tam ale Sony zopár hier odstráni. Budúci mesiac nás čakajú oba prípady.

Nový mesiac je za dverami

Najprv predstavíme nové hry, ktoré budú údajne pridajú do herného katalógu na budúci mesiac. Jedná sa o hry OlliOlli World, Destiny 2: Beyond Light, Evil Dead: The Game a Mafia: Definitive Edition. Všetky hry okrem mafie majú PS5 aj PS4 verziu.

Hráči pravdepodobne asi najviac poznajú Mafiu a Destiny. OlliOlli World je skôr taká kreslená 2D hra, ktorá môže zaujať ľudí, ktorí majú radi tento štýl grafiky. Evil Dead je hra druhu Dead by Daylight. Je to v podstate lov kde máte ducha, ktorý sa snaží zabiť preživších.  Odporúčam hlavne pre ľudí, ktorí to majú s kým hrať kvôli komunikácií. Samozrejme za démona hráte sólo.

Z herného katalógu bude budúci mesiac odstránených celkovo 12 hier. Jedná sa o: The Turing Test, Metro Exodus, Saints Row: The Third, Pure Farming 2018, Whispering Willows,The Book of Unwritten Tales 2, Grand Theft Auto: Vice City – The Definitive Edition, Skydrift Infinity,Rad Rogers, Sine Mora EX, Sparkle Unleashed, Agatha Christie – The ABC  Murders.

Kto by mal záujem si zahrať hry uvedené vyššie odporúčame to urobiť čo najskôr. Nie je známe, či a kedy sa hry vrátia späť do herného katalógu.

Využívate predplatné PlayStation Plus? Pripojte sa aj k nášmu oficiálnemu serveru Superpařmeni.

Napsat komentář